Sizlere sunduğumuz dijital pazarlama hizmetleri, işletmenizin online varlığını geliştirerek marka bilinirliğinizi artırmak, müşterilerinizi çekmek ve ürünlerini satmak için tasarlanmıştır. İşletmenizin büyümesi için yeni müşterilere ulaşmak ve müşteri havuzunuzu genişletmek önemlidir. Bu nedenle, web siteniz ve reklamlarınızla etkileşim halinde olan kullanıcıları tekrar hedefleyerek satın alımlarını artırmak için çalışıyoruz. Bu hizmetleri sunarken markanızın ihtiyaçlarına göre reklam uzmanlığımızın olduğu platformlar ise; Google reklamları, Google shopping reklamları, Sosyal medya reklamları (Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter), Youtube reklamları, Criteo, RTB House, Apple Search Ads, Linkedin reklamlar, Amazon reklamları.

Pırlanta, erkek ve kadın giyim, kadın lüks iç giyim, sesli kitap uygulaması, kahve, puzzle ve lead toplama ile ilgili sektörlerde yurt içi ve yurt dışı reklam pazarlama alanlarında tecrübelerimiz ve uzmanlığımız mevcuttur.

E-ticarete yeni atılan veya bu sektörde uzun süredir varlığını sürdüren işletmenizin büyümesine ve satışlarını arttırmasına katkı sağlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.